AndExplorer

AndExplorer 1.9

Darmowy i wydajny menadżer plików na Android

Zalety

  • Zarządzanie plikami w telefonie
  • Obsługa spakowanych plików ZIP, GZIP i TAR

Wady

  • Brak obsługi FTP

Doskonały
9

AndExplorer to darmowy menadżer plików dla telefonów z systemem Android. Przyda się do zarządzania plikami i katalogami w pamięci telefonu. Jeśli chcesz utrzymać porządek w zgromadzonych w telefonie danych, pobierz darmowy AndExplorer.

Program umożliwia dostęp do struktury katalogów w telefonie i zgromadzonych tam plików. Pliki i katalogi można kopiować, przenosić, usuwać lub zmieniać im nazwy. Dodatkowo można sortować zasoby w sposób alfabetyczny, w zależności od rozmiaru lub daty. Menadżer plików potrafi rozpakować skompresowane pliki (ZIP, GZIP i TAR) oraz rozpoznać rozszerzenie pliku i otworzyć go w domyślnym programie zewnętrznym.

AndExplorer to zaawansowany menadżer plików dla telefonu z Android. Daje dostęp do danych przechowywanych w pamięci telefonu. Pozwala przeprowadzać wszystkie operacje na plikach i katalogach, łącznie z dekompresją. Jeśli szukasz łatwego w obsłudze menadżera plików, pobierz AndExplorer dla Android. Jeśli potrzebujesz menadżera z obsługą FTP, przeczytaj o File Expert.

AndExplorer

Download

AndExplorer 1.9

Opinie użytkowników o AndExplorer